MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 10267248

nr 1026 7248

Skrivbyrå

Sent 1800-tal, längd: 100 cm, djup: 49 cm, höjd: 85 cm, Björk

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 mars 2016
kl 20:20:19

19/3 17:01:48 1      100 kr
19/3 19:08:06 2      Vinnande bud